ההיסטוריה של ההלבשה התחתונה

מחטבים

ההיסטוריה של הלבשה תחתונה לנשים מתחילה עוד במאה ה 4 לפני הספירה (זה כמעט לפני 2500 שנים!). חזיות מבד פשתן שנלבשו ע”י הנשים ביוון העתיקה.

למרות שלא נכנס לפרטים הקטנים של מסגרת הזמן, אנחנו יכולים לומר לכם שעולם ההלבשה התחתונה בכלל וחזיות, תחתונים ומחטבים בפרט. תמיד היה אופנתי ורב שימושי.

החל במחוכים שנשרכו והודקו כמעט עד כדי חנק במהלך המאה ה 16, דרך הקומבינזונים שכיכבו כשכבה פנימית נוספת תחת כל שמלה במאה ה 18, ועד מגירות התחתונים לסוגיהן של המאה ה 19.

גזרות ושימושי ההלבשה התחתונה תמיד היו מכווננות ומתאומות עם תעשיית האופנה וקוד הלבוש של כל תקופה.

עובדה היסטורית משעשת: התחתונים בשנת 1800 יוצרו משני שרוולים נפרדים שחוברו יחד לפריט אחד. לכן אנו קוראים להם זוג (תחתונים) עד היום.

מאה השנים האחרונות העניקו לעולם ההלבשה התחתונה את השפע העצום של גזרות, צבעים, טכנולוגיות ובדים שאנו לובשים.

היום בשנת 2018 עולם המחטבים מסונכרן עם הטכנולוגיה המתמקדת כאשר בדים סופר מתוחכמים המצליחים להיות קלים, נעימים ויחד עם זאת מחטבים.

תכונות נוספות כגון יכולת אוורור, נדוף זיעה, מקררים ואף מעושרים באלו ורה ובוויטמין E המסיעים בהחלקת העור ונזקי הצלוליט!

אנחנו תמיד אוהבים לחשוב שהתהליך מגיע מבפנים החוצה, וכאשר קווי האופנה  העליונה והתחתונה מטשטשים, לכן ההלבשה התחתונה שאנו לובשים הם הקרובים ביותר לליבנו (תרתי משמע!).

אחרי הכול, ההלבשה התחתונה שלנו הופכת להיות העור השני שלנו!

לכן, לא משנה אם את מעדיפה את התחתונים שלך בגזרת חוטיני, ברזילאי או מקסי. או אולי מחטב חוטיני, מחטב מקסי או אפילו גופייה מחטבת.

לעולם ההלבשה התחתונה העצום! יש פתרון לכל מבנה גוף ולכל גבר ואישה ללבוש את הבגדים התחתונים שהם אוהבים ומעניקים להם את התחושה המחבקת והמראה המחמיא שאתם אוהבים.

לכן אם את זקוקה למחטב מחמיא לאירוע מיוחד כמו חתונה או ערב השקה על השטיח האדום? או אולי לקומבניזון מחטב שמוצא את דרכו מחדר השינה לאירוע מיוחד ועד לביגוד הרחוב?

באתר ההלבשה התחתונה הסקסי היוקרתי הגדול בארץ NO ANGELS תוכלי למצוא מגוון עצום של מחטבים, תחתונים, חזיות טייצים מחטבים והלבשה תחתונה סקסית.