הלבשה תחתונה – היופי מתחיל מבפנים

התתפלאו לגלות שהחזיה היא פריט ממש חדש במונחים היסטוריים, החזיה הראשונה פותחה ב 1913 אך רק בשנות ה-30 של המאה העשרים היא הפכה לפריט מסחרי.
התחתונים גם הם רעיון חדש יחסית, סך הכל לפני 200 שנה, הודות למלכה ויקטוריה שהחליטה כי זה לא מכובד שאיברי המין שלנו יוצרים מגע עם הבגדים העליונים (בתכלס צדקה!) וכיום הלבשה תחתונה הוא עולם אופנתי פורח שלוקח חלק בהגדרת הדימוי הנשי והקשר בין בגדים תחתונים לחושניות הוא מובן מאליו.
מיליוני נשים בעולם עוקבות אחרי הטרנדים המשתנים ומגוונות את הקולקציה הפרטית שלהן מידי עונה.

מחטב

אז מה נשים רוצות היום? להראות טוב ולהרגיש נוח.

היופי בהחלט מתחיל מבפנים, כן, מהחזייה והתחתונים, כי שום הופעה לא תהיה מושלמת ללא הלבשה תחתונה נכונה. אין אישה שלא אוהבת להתפנק בפרטי לבוש סקסיים וכיום יש לנו מגוון אפשרויות רחב, זה יכול להיות סט חזייה ותחתונים סקסיים, קומבניזון מקסים ונעים, בריות, מחוכים מיוחדים, מה גם שזו יכולה להיות מתנה כייפית גם עבור בן זוג שמכניסה קצת פלפל ורומנטיקה או במשפט מנצח “איך תשמרי על להט ביחסים?”

הידעת? 68% מהנשים טוענות כי הן בוחרות בהלבשה תחתונה סקסית ואיכותית כדי לשפר את הלבוש שלהן ויותר מכך לשפר את הרגשתן. למרות שנדמה לנו שלא רואים מה יש לנו מתחת לבגדים יש אחת שבהחלט יודעת ורואה- את!! בפועל יש לזה השפעה לא קטנה על המראה כולו והיא תורמת מאוד לדימוי העצמי ולמצב הרוח שלך. ההלבשה התחתונה שהתחילה את דרכה במאה הקודמת ממקום של להסתיר כיום חצתה את הקווים אל ביגוד של ממש והיא חגיגה של בדים, צבעים וגזרות שמגרים את החושים והדמיון. “הלבשה תחתונה היא החלק החשוב ביותר במלתחה שלך.

לוק שלם עלול ליפול בגלל בחירה בהלבשה תחתונה לא מתאימה” (סופרמודל אדריאנה לימה)