הערב היה חם – סיפור סקסי קצר

הערב היה חם

הערב היה חם, שתי כוסות הקברנה סובניון שכבר לגמה החלו להשפיע ולערפל את צלילותה.
היא הרגישה את חום גופה עולה לאט ואת לחייה מאדימות כשהתבוננה בו וחשבה לעצמה “הוא כל כך יפה”, כדאי שאוותר על כוס היין השלישית.
בכל זאת עליה לשמור על פסון במסעדה היוקרתית שבה סעדו. האוכל היה מושלם והאווירה הייתה קסומה.
הוא הקשיב לה והיה מרותק לדבריה, הוא שתה את מילותיה בצמא אין סופי, חייך והחמיא במקומות הנכונים.
הוא היה כה מרשים ורהוט, היא ידעה שנשים אחרות רצו אותו וגברים רצו להיות בחברתו. עודפי הכריזמה שזלגה ממנו יכלה לספק בקלות שני גברים נוספים. הוא ידע נשים והכיר אותן. שהבחין שהיא מסלסלת את קצוות שערה באצבעותיה ומבטה הפך חולמני הוא ידע שהיא שלו! לקח לה כמה שניות להבין שהוא פנה אליה ושאל נלך? היא כעסה על עצמה שהזמינה את כוס היין השלישית כאשר שמעה את עצמה עונה בלחש “חשבתי כשכבר לא תשאל”…

הוא חייך קלות, קרץ ואמר “את מקסימה אמיתית” הוא ידע איך לא להביך אותה. היא לא זכרה מי נישק את מי קודם כשדלת המעלית נסגרה, תשוקה ויין אדום הם בהחלט שילוב מסוכן. במבואת הבית הוא החל להפשיט את שמלתה, הרוכסן האחורי נפרם כה בקלות, כאילו נדמה שגם הוא הבין שזה זמנו.
סט החזייה והחוטיני היוקרתי עטפו את גופה המדהים בצורה מושלמת ויחד עם חגורת הביריות והגרביונים הסקסי הבליטו צללית אלוהית.
הוא הסתכל עליה בתאווה בלתי ניתנת לסיפוק, היה לה ברור שהוא אוהב את מה שהוא רואה ולראשונה כל הערב היא בעמדת היתרון, “עכשיו הוא שלי” חשבה לעצמה כשהובילה אותו למיטה שבחדר השינה. כשהדליקה את נגן התקליטורים מוזיקת ג’אז עדינה ורומנטית החלה להתנגן ברקע ולמלא את החדר. היא החלה לפשוט את בגדיו בחושניות תוך כדי שהיא מנשקת את צווארו ולוחשת באוזנו יש לי הפתעה בשבילך.

הוא שכב ערום במיטה כשהביט בה מסירה את החזייה והחוטיני, “השאירי את הביריות” ספק ציווה, ספק ביקש.
היא חייכה כששאלה מוכן? הוא הנהן בראשו כשרכנה מעליו וכיסתה את עיניו בכיסוי עיניים.
הוא הרגיש את בד הסאטן הקריר שכיסה את עיניו כששמע אותה לוחשת באוזנו יום נישואין שמח אהובי.

תמונה חושנית של ערב חם