הלבשה תחתונה – מקום של כבוד בארון

כמו בתחומים רבים בעולם גם תחום ההלבשה התחתונה עבר מהפך גדול לאורך הדורות, כבר לא מחוכים מעיקים מברזל וחזיות קונוס המעוותות את המציאות, אלא, עיצובים שונים ומגוונים, גזרות נוחות ולא מתפשרות ובדים בטכנולוגיה מתקדמת.

הלבשה תחתונה למידות גדולות חייבת להיות מושקעת במיוחד עם תשומת לב מירבית בפן העיצובי וכבר מזמן תפסה מקום של כבוד בארון שמותאמת לטרנד האופנתי עם שימת דגש על נוחות ופונקציונליות.

עבורנו הנשים וגם הנערות, הלבשה תחתונה הינו פריט לבוש הכרחי אך לא הוא לא מוכרח להיות משעמם והוא בהחלט יכול להיות שובב וסקסי גם במידות הגדולות.

פריטי הלבשה תחתונה איכותיים יכולים לעזור לנו לחטב את גופינו ולגרום לבגדים שלנו  להיות מונחים עלינו הרבה יותר טוב, מה גם להעצים את נוכחותנו ואת הופעתנו ולהצר היקפים לפחות מידה אחת פחות.

מכוון שהאשה המודרנית אינה מתפשרת בנושא הנוחות אך יודעת כי הלבשה תחתונה מהווה פריט אופנתי לכל דבר, מומלץ להשקיע ולפנק את עצמך בפריטים שמתאימים לכן ביותר –  במידה, בסגנון ובגזרה המחמיאה למבנה גופך.

אז כמה טיפים לבחירות מוצלחות:

החזיה שבפרונט:
לבעלות חזה גדול ושופע מומלץ להצטייד בחזיה בעלת מירבית עם בטנה פנימית שמרימה את החזה ומחזירה אותו למקומו הטבעי.
ואל דאגה ריפוד עדין לא מגדיל את החזה אלא מעצב את צורתו.

אל תפחדי ממחטבים:
מחטבים טובים יהפכו בקלות לחברים הסודיים הכי טובים שלך כשאת רוצה להשתחל לשמלה בגזרה צמודה- הם קלילים, דקים ומבדים נושמים והכי חשוב לא מורגשים. ואם עדיין לא השתכנעת- ראי ערך קים קרדשיאן שלא מפסיקה לדבר עליהם!

אל תזניחי שם למטה והכוונה לתחתונים:
תחתונים הם פריט לא פחות חשוב מחזיות ומחטבים. תחתונים ללא תפר ובסיומת חיתוך לייזר הם פריט חובה בארונך. הם מגיעים במגוון של גזרות וצבעים ואינם נראים מבעד לבגדים הצמודים ביותר ויעניקו לך מראה מעוצב.

שפריט שיתאים לך מכף רגל ועד ראש- בטחון עצמי:
הלבשה תחתונה נראית נהדר על כל הנשים ללא הבדלי דת, גזע, מין, גובה ומשקל. זהו הפריט הכי סקסי שאשה יכולה ללבוש.

“אתם צריכים ליהנות מלהיות סקסיים, לא לזייף שום דבר. להיות סקסי זה להיות בתוך הרגע…” קמרון דיאז.

דוגמנית מלאה - מקום של כבוד בארון