יום האישה הבינלאומי

איך תפנקי את עצמך ביום אישה הבינלאומי?

תפנקי את עצמך ביום אישה

ב-8 במרץ נשים מסביב לעולם מציינות את יום האישה הבינלאומי , אשר מוקדש כולו להישגיהן של נשים בכל התחומים. אם את אישה פמיניסטית ככל הנראה יום זה מדבר אליך וזו סיבה מספיק טובה לפרגן לעצמך עם מתנה מפנקת. אז לכבוד היום החגיגי ריכזנו עבורך 5 רעיונות למתנה שתעניק לך תחושה נפלאה.

 1. פנקי את עצמך עם יום ספא מענג והסירי מעליך את תלאות היום. אין שום סיבה שהדאגות ירדפו אחרייך גם ביום שכולו מוקדש לך – האישה הקרייריסטית, האימא האולטימטיבית , הרעיה והמאהבת המושלמת.

 2. תחדשי את המלתחה עם הלבשה תחתונה שתעניק לך תחושה נשית וסקסית –  גרביון ברך, מחוך נועז, בייבי דול תחרה או תחתון חוטיני בעיצוב יוקרתי, כל אלה ודאי יעניקו לך תחושה של מיליון דולר ליידי ועל הדרך יסדרו איזה לילה או שניים סוערים עם בן זוגך.

 3. העניקי לעצמך יום טיפוח מושלם והפסיקי לחשוב על הכביסה שצריך לתלות, הבישולים לשבת והאמבטיה שטרם הספקת לקרצף. היום זהו יום שמוקדש כולו לך ולהישגייך, וכאישה הישגית את חייבת להראות תמיד במיטבך – לק בציפורניים, עור פנים זוהר ושיער מלא ברק.


מחוך סקסי כמתנה ליום האשה

 No angel  הלבשה תחתונה סקסית

 

4. העצימי את עצמך עם חוויה מלמדת ומעשירה שתביא אותך למודעות עצמית גבוה. בין אם זה באמצעות אבחון אישי עפ”י תורת כף היד,  נומרולוגיה או אסטרולוגיה,  קבלי כלים לפרוץ מחסומים ולהגיע לשיאים חדשים.

 5. תארגני לעצמך ליל אוהבים סוער, כי “אם אין אני לי מי לי”. הפתיעי את בן זוגך עם תחפושת או בגד סקסי שלא תותיר מקום לדמיון, ומובטח לך משחק מקדים במלוא הדרו. 

 וכעת רק נותר לקוות שתיישמי אם לא את כולם אז את מרבית הרעיונות, ולאחל לך יום האישה שמח. שתמיד תרגישי אישה מוערכת, בעלת הישגים, מעוף ותעוזה.