בייבידול כסמל תקופתי!

איזה שינויים עברו על הבייבידול בין השנים? כיצד נוצר המהפך מהלוק הבובתי ועד לדגמים של היום? ואיך בייבידול קשור למהפכה המינית?

מאז ומתמיד נשים אימצו את הבייבידול כבגד שינה, אבל בעבר הוא לא היה כזה סקסי. כשמו כן הוא בייבידול – רמז לכותנות שהיו מלבישים בהן את הבובות בשנות ה-20. הוא נוצר מבדים רכים, שקופים ובעיקר בדגמים בובתיים. אך מאז ועד היום הבייבידול הפך לבגד חושפני, מעוצב, סקסי ומחמיא לגוף הנשי.
בתרבות הלבוש הנשית, אפשר לראות לאורך השנים ובעיקר בשנות ה – 50 וה – 60, את הטמעתו של הבייבידול כבגד שינה. בעבר נשים צעירות נהגו לישון עם כותנות ארוכות (כפי שהיה נהוג במאה שעברה) כאשר הבייבידול שומר על צניעות ואיפוק, וככל שהמיניות השתחררה, כך גם השתחרר הבייבידול מקווי המתאר המקובלים שלו, קיבל מחשוף, התקצר וכדומה, והיום הוא בגד מבוקש בקרב נשים שרוצות להרגיש משוחררות ובטוחות בגוף ובמיניות שלהן.

בייבידול

בייבידול מבד נושם, הכי נוח והכי נעים

בקטלוג המוצרים שלנו תוכלו לסקור את כל דגמי הבייבידול, חלקם עם לבוש תחתון תואם. מדובר על בייבידול ברמה הכי גבוהה שיש בארץ. הם עשויים מבדים איכותיים נושמים, לא כמו הבייבידולים של שנות ה – 60 שהיו עשויים מפוליאסטר מאוד לא נוח ומגרד.
בעיקרון, הבייבידול המקורי הוא סוג של כותונת קצרצרה, אבל עם המהפכה המינית ושחרור האישה, הוא הפך לבגד יותר נשי, ולו מגוון דגמים ביניהם – כותונת פתוחה וקצרצרה מעל תחתון תואם, כותנת מעל קו הברך עם מחשוף עמוק, הרבה תחרות, אמרות מסולסלות וכל התוספות שמשדרות רכות, נשיות ואינטימיות. אין ספק שהבייבידול של שנות ה-60 עשה דרך ארוכה עד שהוא הגיע להיות הבייבידול המודרני – סוג של אמירה נשית בטוחה, שפה של אופנה נשית שלא מתנצלת על המיניות המשוחררת שלה.

בייבידול לכל מטרה

כמו שאתם לא לובשים כל יום את אותו הבגד, כך גם לא נכנסים למיטה כל יום עם אותו בייבידול. ולכן נשים רוכשות סוגים שונים של בייבידול מתוך מגוון של דגמים וצבעים. אלה הן נשים שהבינו שאומנם להיכנס למיטה עם טרנינג זה מאוד נוח, אבל כדי לתחזק את הזוגיות יש להשקיע את מיטב האמצעים. ואכן עם עובדות לא מתווכחים – גברים אוהבים נשים בבייבידול ולכן הם דואגים לרכוש לבנות הזוג שלהם את מיטב הדגמים.
כל הדגמים באתר שלנו מיועדים לטעמם של גברים ונשים כאחד, אם לפינוק, אם למתנה סקסית ואם לכל מטרה. אנו מזמינים אתכן לפנק את עצמכן במתנה סקסית ונשית ולרכוש את מיטב הדגמים שלנו דרך האתר ההלבשה הסקסית המקסים שלנו, או לרמוז לבן הזוג שלכם, שבהרמת טלפון אחת לנציגי השירות שלנו, הוא עשוי לגרום לזוגיות שלכם לפרוח בין הסדינים. וכן – הבייבידול יגיע עד לביתכם, כך שחוויית הקנייה לא יכלה להיות יותר קלה, נוחה ופשוטה.
בייבי דול סקסי וחוטיני תואם Marrbel
   בייבי דול סקסי וחוטיני תואם Marrbel