יום האהבה

יום האהבה או וולנטיין דיי? לא משנה איזה יום אתם בוחרים לחגוג, זאת הזדמנות מצוינת להביע את הערכתם לבת הזוג.

יום האהבה - מתנה לבת הזוג
יום האהבה – מתנה סקסית לבת הזוג

לאחרונה נדמה שהכל כבר נאמר ונכתב על יום האהבה, כתבו שהוא מלא בשמאלץ, קלישאות, שוביניסטי, ואפילו כנראה בכלל יום שיווקי שהומצא ע”י מגדלי הפרחים. אנחנו בסך הכל שואלים אתכם שאלה פשוטה, מה כל כך רע בעוד הזדמנות להראות לבת הזוג שלכם כמה אתם אוהבים ומעריכים אותה?

גברים, קיבלתם הזדמנות נהדרת לצאת ולבלות בארוחת ערב במסעדה יוקרתית, סרט רומנטי, ערב קסום בצימר או בבית מלון, וכמובן לא לשכוח פרחים או הלבשה תחתונה סקסית במתנה.

גם בעידן ה METOO, רוב הנשים המוחלט יודו שמחוות רומנטיות עדיין ותמיד ירגשו ויחזקו את הזוגיות והאינטימיות בין בני הזוג. כל עוד ונעשית בטעם טוב בין מחזרים שאינם בני זוג.

מניסיוננו מצאנו, שנשים הנמצאות בזוגיות ארוכה מוצאות שמתנה רומנטית או זר פרחים מצליח להעלות חיוך ולחמם את הלב, אפילו יותר מאשר אצל זוגות צעירים. יתכן שעול החיים היומיומי משנה את סדרי העדיפות מנשים צעירות ללא מטלות ומחויבויות שוחקות.

אז החלטתם להפתיע את בת הזוג בארוחת ערב ומתנה רומנטית, קבלו כמה טיפים קטנים מאתנו, נשים מרגישות מתי מתנה נרכשת ברגע אחרון ומתי הושקעה מחשבה. הקדישו זמן בבחירת המתנה, היו קשובים לסימנים שפיזרה בעבר, ייתכן שבת הזוג ראתה פרסומת בטלוויזיה או במגזין ופלטה באגביות “WOW”.

מומלץ מאוד להוסיף משהו קטן נוסף למתנה העיקרית. הוספת זוג גרביונים לסט הסקסי, או בושם יחד עם הבייבידול הסקסי, ישדרו לבת הזוג שהקדשתם מחשבה ורצון אמיתי במתנה.

תמיד, אבל תמיד! הקפידו לארוז את המתנה. גם אם הזמנתם באינטרנט, רוב החנויות ישמחו לארוז עבורכם את המתנה. אם תוסיפו פתק קטנטן אם כמה מילים יפות ואינטימיות, אתם בכלל ברמה אחרת.

זכרו, כשבת הזוג שלכם מרגישה האהובה ומעורכת, היא תשיב לכם עשרות מונים.

אם כל הנכתב עדיין לא השפיע עליכם, אנו ממש מאוכזבים… אבל הסיבה הבאה בטוח תשכנע אותך. הלבשה תחתונה מתנה לבת הזוג, היא המתנה היחידה שגם אתה תהנה ממנה – עוד הלילה.

באתר ובחנות היבואן No Angels אתם תוכלו למצוא למעלה מ 500 דגמי הלבשה תחתונה סקסיים יוקרתיים ומרהיבים, עם קולקציה חדשה מידי חודש.

 

הלבשה תחתונה סקסית No Angels
phone icon Whatsapp icon