הלבשה תחתונה – מקום של כבוד בארון

כמו בתחומים רבים בעולם גם תחום ההלבשה התחתונה עבר מהפך גדול לאורך הדורות. כבר לא מחוכים מעיקים מברזנט וחזיות קונוס המעוותות את המציאות, אלא, עיצובים שונים ומגוונים, גזרות נוחות ולא מתפשרות ובדים בטכנולוגיה מתקדמת.

בקטגוריית המידות גדולות מושקעת תשומת לב מרבית בפן העיצובי וכבר מזמן תפסה מקום של כבוד בארון שמותאמת לטרנד האופנתי עם שימת דגש על נוחות ופונקציונליות.

עבורנו הנשים וגם הנערות, הלבשה תחתונה הינו פריט לבוש הכרחי אך לא הוא לא מוכרח להיות משעמם והוא בהחלט יכול להיות שובב וסקסי גם במידות הגדולות.

פריטי הלבשה תחתונה איכותיים יכולים לעזור לנו לחטב את גופינו ולגרום לבגדים שלנו להיות מונחים עלינו הרבה יותר טוב, מה גם להעצים את נוכחותנו ואת הופעתנו ולהצר היקפים לפחות מידה אחת פחות.

מכוון שהאשה המודרנית אינה מתפשרת בנושא הנוחות אך יודעת כי הלבשה תחתונה מהווה פריט אופנתי לכל דבר, מומלץ להשקיע ולפנק את עצמך בפריטים שמתאימים לכן ביותר –  במידה, בסגנון ובגזרה המחמיאה למבנה גופך.

אז כמה טיפים לבחירות מוצלחות:

אל תפחדי ממחטבים:
מחטבים טובים יכולים להפוך לחברים הסודיים הכי טובים שלך כשאת רוצה להשתחל לשמלה בגזרה צמודה – הם קלילים, דקים ומבדים נושמים והכי חשוב לא מורגשים. ואם עדיין לא השתכנעת- ראי ערך קים קרדשיאן שלא מפסיקה לדבר עליהם!

אל תזניחי שם למטה והכוונה לתחתונים:
תחתונים הם פריט לא פחות חשוב מחזיות ומחטבים. תחתונים ללא תפר ובסיומת חיתוך לייזר הם פריט חובה בארונך. הם מגיעים במגוון של גזרות וצבעים ואינם נראים מבעד לבגדים הצמודים ביותר ויעניקו לך מראה מעוצב.

פריט שיתאים לך מכף רגל ועד ראש – בטחון עצמי:
הלבשה תחתונה נראית נהדר על כל הנשים ללא הבדלי דת, גזע, מין, גובה ומשקל. זהו הפריט הכי סקסי שאשה יכולה ללבוש.

“אתם צריכים ליהנות מלהיות סקסיים. לא לזייף שום דבר. להיות סקסי זה להיות בתוך הרגע…” קמרון דיאז.

drama queen דרמה קווין הלבשה תחתונה
drama queen דרמה קווין הלבשה תחתונה
הלבשה תחתונה סקסית No Angels
phone icon Whatsapp icon