האם את רוכשת הלבשה תחתונה סקסית עבורך, או עבורו?

הלבשה תחתונה סקסית אולי לא תשיג לכם אהבה, אבל היא בהחלט תשדרג את היחסים ותעצים את הזוגיות!

הלבשה תחתונה סקסית No Angels
הלבשה תחתונה סקסית No Angels

לחלק מהנשים זה אולי ישמע מעט שטחי, לחלקכן מעט מביך, וחלקכן אפילו תתרצו ותגידו ” בעלי עסוק בעיקר בלהפשיט אותי מהירות”.
אבל עד שלא תנסו, אתן לעולם לא תגלו את כוחה של ההלבשה הסקסית על מערכת היחסים שלכן.

כבר מעל לעשור שאנו בתחום ושירתנו אלפי לקוחות – נשים וגברים. שמענו מכם את כל הסודות, הפנטזיות, הסיפוק העצום, וכן, גם על כישלונות ומבוכה לפעמים.
נושא אחד כל הזמן חוזר ועולה, כמעט בכל שיחה, האם את רוכשת הלבשה תחתונה סקסית עבורך, או עבורו? יש לנו כמובן תשובה לשאלה, בהמשך המאמר.

העניין הוא כזה, 50% מהלקוחות שלנו הם גברים המגיעים לחנות או מזמינים באתר פריט הלבשה סקסי או אביזר (המשקיענים והמנוסים בדרך כלל רוכשים מספר פריטים), חלק מהגברים האלו נקטו יוזמה והחליטו לרכוש מתנה רומנטית לבת הזוג, וחלקם כבר בזוגיות מתמשכת ומכירים את המידות והסגנון של בת הזוג, וחלקם גולשים באתר יחד עם בת זוג ובוחרים יחד.

הפעם אנו נתמקד ב 50% הלקוחות מהמגזר הנשי.
מידי יום מגיעות לחנות או משוחחות אתנו בטלפון נשים מדהימות מלאות ביטחון עצמי, המקרינות הצלחה, אושר ואפס עכבות! הן מודעות למיניות שלהן, אינן נבוכות ויודעות בדיוק מה גורם להן ולבני הזוג להרגיש נפלא, לחזק את הזוגיות ולהעצים את יחסי המין. הן פיצחו את הסוד לזוגיות מאושרת והעצמה זוגית. אנחנו פשוט מאוהבים בטירוף בהן!

אל תתבלבלו, לא הכול בזכות ההלבשה התחתונה הסקסית, אבל כל העיסוק סביב בחירת יחד בגד סקסי, או להפתיע עם פריט סקסי, תיכנון הערב הרומנטי, המשחק המקדים, ההתרגשות לחשוף עצמך בפניו לבושה בבגד קטן ומפתה, וכמובן הסקס המדהים, יעצימו את יחסי המין שלכם ויכניסו כל הרבה התרגשות ואנרגיות חיוביות לזוגיות שלכם.
זה לא עדיף מאשר להירדם עם איזה טרנינג מרופט מול טלנובלה טורקית בטלוויזיה?

עכשיו אנו מגיעים לנשים “שמתלוננות” שהן רוכשות הלבשה סקסית רק בלל “שהוא ביקש”, ” הוא נדנד לי”.

בנות, עליכן לקרוא בין השורות, “הוא ביקש”, “הוא חפר” הן בעצם קריאה (פרימיטיבית) אבל עדיין קריאת עזרה של בן זוגך להוסיף מעט התרגשות ותשוקה לחדר השינה ולחזק את הזוגיות.
רוב הגברים אינם יודעים להתבטא, ורובם יחששו ולהיכנס לשיחה ולהסביר לכן שהם זקוקים לריגושים נוספים, ושהם מדחיקים כבר שנים פנטזיות מיניות שאינן הוגשמו.

המשוואה היא פשוטה וכל שלב בתהליך מזין ומעצים את השלב הבא:

יחסי מין טובים ואמפטיה = זוגיות חזקה = אושר והצלחה

אז בפעם הבאה שעולה השאלה, האם את רוכשת הלבשה תחתונה סקסית עבורך, או עבורו?

התשובה היא: עבור שניכם.

הלבשה סקסית No Angels
הלבשה תחתונה סקסית No Angels

 

הלבשה תחתונה סקסית No Angels
phone icon Whatsapp icon