ביריות תחרה

ביריות הן סוג של הלבשה תחתונה לנשים שנועדה להחזיק את הגרביונים במקומם. הן הפכו לפריט סקסי לאורך השנים, והיום לא ניתן לדמיין לוק סקסי מפתה בלעדן.

חגורת ביריות וחוטיני תואם Miamor -20797

מדובר בחגורת בד, תחרה, עור או רשת שיושבת מסביב לגוף בגובה המותניים ומחוברות אליה 4 רצועות ביריות, הנצמדות לגרביונים כדי לשמור אותן במקומן. ביריות קיימות כבר מאות שנים והתפתחו כדי לענות על מגמות האופנה המשתנות והצרכים הפרקטיים של נשים.
בעבר, חגורות ביריות היו חלק מהותי מהלבשה תחתונה יומיומית של אישה, שנועדו לשמור על הגרביונים במקום ולמנוע מהן להחליק או להתגלגל למטה. כיום, חגורות ביריות נלבשות לעתים קרובות בשל הערך האסתטי שלהן, ומוסיפות מגע של אלגנטיות וינטג’ או סקסיות לסט הלבשה תחתונה.

חגורת ביריות בצבע אדום loventy
חגורת ביריות תחרה בצבע אדום loventy

בבחירת ביריות, חשוב לקחת בחשבון את סוג הגרביונים שילבשו איתה. גרביונים עם סרט תחרה צר או רחב, שקופים, אטומים וכו’

היום יש שפע של אלפי עיצובים, צבעים, בדים וגזרות כך שכל אישה יכולה לבטא את עצמה עם חגורת ביריות מהממת ולהיראות סקסית ומפתה.

חגורת ביריות ללא מפשעון מידה גדולה Allunes
ביריות במידה גדולה ללא מפשעון

ביריות במידות גדולות

בנוסף לשימוש המעשי שלהן, ביריות יכולות להיות גם דרך מהנה לבטא סגנון אישי. מתחרה קלסית ועד לרצועות דמוי עור נועזים, יש לכל טעם ואירוע. ניתן לשלבם עם סט חזייה ותחתונים סקסיים או עם לבוש יומיומי למגע של שובבות ונשיות.

 

חגורת ביריות ארוטית A741-0
חגורת ביריות דמוי עור

ביריות הן פריט רב-תכליתי ופרקטי שכל אישה צריכה לשקול להוסיף לקולקציית ההלבשה התחתונה הסקסית שלה. בין אם נלבשו לשם השימוש הפרקטי שלהן, או בגלל ערכן האופנתי והאסתטי, חגורות ביריות הן פריט נצחי ונשי שיכול לשפר כל לוק של הלבשה תחתונה.

חגורת ביריות דגם Darkie-
חגורת ביריות ללא מפשעון

מוזמנים להיכנס לקטגוריית הביריות באתר ההלבשה התחתונה הסקסי No Angels ולבחור לכן חגורת ביריות מהממת.

לא לשכוח להתאים גם גרביונים סקסיים תואמים.

הלבשה תחתונה סקסית No Angels
phone icon Whatsapp icon