בייבידול

מהו מקורה של כותנת הלילה הסקסית הידועה גם בשם בייבי דול? אילו דגמים של בייבי דול קיימים? וכיצד נדע לבחור את הבייבי דול המתאים?

בשנת 1956 יצא סרט בכיכובה של קרול בייקר תחת השם “בייבי דול” אשר הפך את כותונת הלילה הקצרה והחביבה לא רק לפריט שינה, אלא לפריט סקסי ומעורר מיניות. במיטה שלכם כמו במיטה שלכם, אתם מחליטים מיהי הדול ומי לא?
בואו נודה באמת. הדבר האחרון שגבר ישראלי (ובכלל) רוצה במיטה שלו זה אישה בטרנינג. לא בחורף ולא בקיץ. זה לא נשי, זה לא מעורר מיניות וזה בטח לא תורם ליחסים הזוגיים. מצד שני, אם נגן על מעמדה של האישה, תוך שאנו נוקטים עמדה פמיניסטית ראויה לשוויון, נשאל מדוע לגבר אין בייבי דול ורק לאישה? ומדוע נשים אוהבות כל כך להשקיע בלבוש השינה שלהן?
ובכן, יש עובדות והן אלה: אלוהים לא חנן גברים בנתונים נשיים, וחזה מבצבץ או חמוקיים חשופים הם יתרונות של נשים בלבד. לכן מן הראוי שנשים יתייחסו לגופן כפי שראוי ויחמיאו לו בעזרת בייבי דול סקסי ואיכותי שמשיג כמה מטרות בבת אחת.
בייבי דול וחוטיני תואם Amanta-0
בייבי דול | בייבידול | הלבשה תחתונה סקסית

אישה נשית בבייבידול

חברת ההלבשה התחתונה פרונטו מודה גאה להציג לכם את מותג ההלבשה הסקסי היוקרתי הגדול באירופה Obsessive.
הדגמים שלנו לוקחים את הבייבי דול הקלאסי למקומות חדשים. מדובר על שילוב של יופי, סקסיות, נוחות והכי חשוב – איכות. האיכות של הבדים חייבת להיות גבוהה כי הולכים לישון עם בייבי דול ואף אחת לא הייתה רוצה לישון עם בגד מפוליאסטר שמגרד כל הלילה.
בנוסף, הדגמים מגיעים לשיאים חדשים של עיצוב. בדרך כלל העיצוב הקלאסי של הבייבי דול הוא בובתי, מין כותונת קצרצרה מבד נשפך, אבל אצלנו תמצאו עיצובים שמתאימים לכל מיני מתארי גוף ומחמיאים לגזרות שונות. יש בייבי דול לנשים עם חזה גדול, וירכיים גדולות ולעומת זאת, בייבי דול שמתאים לנשים קטנות ורזות, כאשר כל דגם מדגיש את היתרונות של כל גזרה.
כמו כן אריזת מתנה מרשימה ויוקרתית שכל אישה תשמח לקבל.

 

בייבידול סקסי – כל היתרונות

הבד האיכותי הגולש על הגוף, יחד עם התחרות, האמרות, הסלסולים, הרכות והעדינות של הבדים בהחלט יהפכו כל אישה לנשית ורכה. יש משהו מאוד מושך ומפתה באישה בבייבי ול. לרוב אישה שלובשת בייבי דול היא אישה מודעת, נחושה, אישה שמודעת לסקסיות שלה ואין לה שום בעיה להפגין את הנשיות שלה עם בגד שמכבד ומבליט את היתרונות הטבעיים של הגוף.
לכל בייבי דול יש את הסגנון שלו. הצבעים המבוקשים ביותר הם אדום ושחור, אבל ניתן למצוא גם בייבי דול בצבע לבן בתולי, כאשר אתן יכולות לבחור את הצבע שהכי מתאים לאישיות ולנשיות שלכן.
אל תחכו לרגעים מיוחדים – הפתיעו את עצמכן וגם את בני הזוג שלכן. צרו אתנו קשר או גלשו באתר והזמינו את הבייבי דול שגורם לכן להרגיש חזקות, בטוחות ונשיות כבר היום.
הלבשה תחתונה סקסית No Angels
phone icon Whatsapp icon